Dárkový certifikát A5 - 4hod. osobní asistence

Žít plnohodnotným životem je pro každého z nás důležité. Pokud přispějete na projekt Osobní asistence, pomáháte přímo a výrazně zvýšíte kvalitu života konkrétním pacientům s ALS.

 

OSOBNÍ ASISTENCE UMOŽŇUJE

  • udržování soběstačnosti ve své domácnosti
  • samostatnost při sebeobsluze, která je spojená s péčí o vlastní osobu (hygiena, oblékaní se, stravování se, estetické úpravy)
  • samostatný pohyb (výlety, procházky, pochůzky po úřadech)
  • navazování a udržování vztahů se svým sociálním okolím (rodina, přátelé, kolegové atd.)
  •  organizovat a plánovat denní režim podle svých aktuálních potřeb a požadavků (v práci, ve škole, v osobním čase a zájmech atd.)

 

DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT

  • Za váš příspěvek vám zašleme certifikát, který můžete věnovat jako dárek.
  • Jedním darem uděláte radost dvakrát, své rodině, přátelům i našim pacientům.

Dobrý skutek je totiž tím nejcennějším darem.

 

Vámi věnovaný příspěvek na osobní asistenci pomůže pacientům a jejich rodinám, aby na nemoc nebyli sami. Alsa vyhledá, zajistí a uhradí osobní asistenci přímo v místě pobytu pacientů.  

 

Představte si, že jste upoutáni na lůžko, bez možnosti pohybu a komunikace, nezvládnete se sami najíst, napít ani se poškrábat na nose, který vás právě začal svědit. Rádi byste vyrazili na procházku nebo do kina, pustili si oblíbený film nebo přečetli knížku, kterou jste dostali k Vánocům. Nejde to, máte ALS. Nemocní trpící amyotrofickou laterální sklerózou si svůj rychle se zhoršující stav plně uvědomují. Vše v ostré realitě vnímají i ve stavu naprosté nehybnosti těla, absence jakékoliv mimiky, tedy neschopnosti veškeré komunikace. Žít plnohodnotným životem je pro každého z nás důležité a díky osobní asistenci je o pacienty profesionálně postaráno ať už po stránce fyzických potřeb, tak co se emočního naplnění týče. Podpořením projektu Osobní asistence, pomáháte přímo a výrazně zvýšíte kvalitu života konkrétním pacientům s ALS.

ALS - Této závažné diagnóze nečelí pouze nemocný, ale v podstatě celá rodina. Ať už se jedná o mladý manželský pár, o rodinu s malými dětmi nebo lidi v důchodovém věku, pro každou rodinu, ve které je některý z členů plně odkázán na pomoc ostatních, je velice důležité aby si zachovala alespoň z části svůj plynulý chod. Její členové tak mohou například setrvat ve svých zaměstnáních a po návratu domů trávit společný čas aktivitami, které rodinu stmelují a naplňují.

Dárkový poukaz A5 - pán na vozíčků

-+
600,00 Kč

PODPORUJÍ NÁS